VLCP 74200V 0.15
Ταξινόμηση με βάση τη δημοφιλία
Ταξινόμηση: Τελευταία
Ταξινόμηση κατά τιμή: χαμηλή προς υψηλή
Ταξινόμηση κατά τιμή: υψηλή προς χαμηλή
Πλέγμα
Λίστα
Valueline Καλώδιο-αντάπτορας τροφοδοσίας PCI Express θηλ. 6pin σε SATA αρσ. 15pin (0.15m) (VLCP74200V015)
Διαβάστε περισσότερα
Καλώδιο-αντάπτορας τροφοδοσίας PCI Express θηλ. σε SATA αρσ. 0.15m . – Σύνδεση 1: PCI Express 6pin θηλ. R...